Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Podkarpackie – naprawa wtryskiwaczy Podkarpackie

Genesis Turbo Banner

Profesjonalna regeneracja podzespołów silnika diesla na Podkarpaciu

Nasza działalność zlokalizowana jest na terenie województwa podkarpackiego. Jesteśmy małym zespołem, z wieloletnim doświadczeniem oraz ze stałą bazą Klientów. Nasza codzienna praca jest przede wszystkim naszą pasją. Regenerujemy i naprawiamy części dla Klientów z całego województwa podkarpackiego. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm zajmujących się częściami do samochodów i pojazdów diesla.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczy, że pracujemy tylko na oryginalnych częściach i najwyższej jakości maszynach i sprzętach. Swoją pracę wykonujemy najszybciej, jak to jest możliwe, przy zachowaniu największej precyzji i dokładności.

W naszym magazynie na Podkarpaciu najczęściej pracujemy nad regeneracją turbosprężarek. Taką usługą zajmujemy się kompleksowo: demontujemy, regenerujemy, montujemy.

Przeprowadzamy naprawę oraz regenerację pompowtryskiwaczy. Trzymamy się ściśle określonych zasad producenta podczas wymiany pompy wtryskowej.

Poradzimy sobie także z kompleksową regeneracją wtryskiwaczy. Uszkodzenie wtryskiwaczy objawia się głównie: problemem z rozruchem, nadmiernym dymieniem czy zwiększonym zużyciem paliwa warto zwracać uwagę na poprawne funkcjonowanie samochodu, ponieważ można doprowadzić do całkowitego uszkodzenia wtryskiwaczy oraz pozostałych podzespołów silnika.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672