Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Police – naprawa wtryskiwaczy Police

Turbosprężarka–maszyna wirnikowa składająca się z turbiny i sprężarki osadzonych na wspólnym wale. Służy do doładowania silnika spalinowego albo kotła parowego. Turbina jest zasilana spalinami z silnika, a sprężone powietrze przez sprężarkę zasila silnik. Turbosprężarka zwiększa sprawność i moc silnika przez wtłoczenie dodatkowego powietrza do komory spalania. Zapewne większość zaglądających na stronę naszej pracowni technicznej, wie co to turbosprężarka i po co jest zamontowana w samochodzie.

Genesis Turbo Banner

Police – miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, siedziba powiatu polickiego, miasto satelickie Szczecina, położone nad Odrą i Gunicą na Równinie Wkrzańskiej. Port morski na lewym brzegu ujściowego odcinka Odry.

Zapraszamy do naszej pracowni w Policach, gdzie od wielu lat zajmujemy się głównie regeneracją turbosprężarek, filtrów cząstek stałych DPF, wtryskiwaczy common rail czy katalizatorów, a także sprzedażą nowych turbosprężarek, nowych wtryskiwaczy common rail oraz regeneracją pompowtryskiwaczy, regeneracją przekładni kierowniczych. Ofertę naszą kierujemy nie tylko do klientów województwa zachodniopomorskiego, ale również z tych pozostałych części kraju. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Więc jeżeli szukasz solidnego warsztatu, w którym bez naciągania i wyszukiwania nieistniejących usterek naprawimy lub zregenerujemy np. turbosprężarkę, to zapraszamy do Polic lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Nasi pracownicy doradzą w razie wątpliwości dotyczących zakupu lub regeneracji Twojego urządzenia.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: PLO258
Ulica: Piłsudskiego 45
Kod pocztowy: 72-010
Miasto: Police

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672