Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Pomorskie – naprawa wtryskiwaczy Pomorskie

Genesis Turbo Banner

Chcesz zregenerować turbosprężarkę – Pomorskie – tylko u nas!

Nasza firma zajmuje się regeneracją, naprawą i wymianą części samochodowych. Jesteśmy zlokalizowani w województwie pomorskim. Dzięki ciągłej nauce i wieloletnim doświadczeniom nabraliśmy wprawy do sprawnego zajmowania się pojazdami z silnikiem diesla. Rzadko zdarza się, że na jakiejś firmie można polegać tak jak na nas. Bez wątpienia jesteśmy najlepsi w całym województwie pomorskim, czego wizytówką mogą być Klienci z całego Pomorza.

Czym się dokładnie zajmujemy?

Naszym konikiem jest regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy. Oprócz powyższych fenomenalnie radzimy sobie z regeneracją filtrów cząstek stałych, katalizatorów oraz przekładni kierowniczych.

Wtryskiwacze to bardzo słaby punkt wielu diesli, nawet te na gwarancji zaczynają się psuć. Jak wiadomo wymiana wtryskiwacza na nową część, wiąże się z zapłaceniem ogromnej sumy, dlatego bardzo często wystarczy jedynie regeneracja wtryskiwacza, wtedy Klient zapłaci o wiele mniej.

Regenerując wtryskiwacze, spotykamy się również z uszkodzeniem pompowtryskiwaczy. Są to elementy ze sobą ściśle powiązane, dlatego regeneracja pompowtryskiwaczy również wykonywana jest przez nas na miejscu. Warto pamiętać, że osoba zajmująca się naprawą waszego auta, powinna skupić się na usunięciu przyczyny problemu, gdyż jeżeli tego nie zrobi w ciągu kilku miesięcy, naprawę trzeba będzie powtórzyć.

Prowadzimy także regenerację turbosprężarek do wszystkich modeli aut, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz ciągników. Aby zregenerować turbosprężarkę, potrzebujemy nowych i oryginalnych części zamiennych. Zlecając regeneracji turbosprężarki naszej firmie, mają państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Przykładem tego mogą być liczni Klienci, którzy zjeżdżają do nas z całej północy Polski.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672