Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Poznań – naprawa wtryskiwaczy Poznań

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek – Poznań

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług, dzięki którym turbina otrzyma drugie życie i posłuży Ci jeszcze przez długi czas. Trudne warunki pracy turbosprężarki sprawiają, że często ulega ona drobnym uszkodzeniom i potrzebuje gruntownej regeneracji. To ekonomiczna, a jednocześnie w pełni bezpieczna alternatywa dla wymiany całego układu doładowania. W naszej ofercie znajdziesz też nowe turbosprężarki, wyróżniające się wysoką jakością, trwałością i odpornością na zniszczenia.

Bezpieczeństwo i oszczędność

Zajmujemy się regeneracją katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych DPF. Uszkodzenie tych elementów powodować może wiele niebezpieczeństw związanych z działaniem pyłów, cząstek stałych i innych szkodliwych substancji zawartych w spalinach. Wymiana wkładu katalizatora czy starannie oczyszczenie filtru pozwalają uniknąć kosztów związanych z zakupem nowego sprzętu, a jednocześnie dalej bezpiecznie korzystać z układów.

Naprawa pompowtryskiwaczy – Poznań

Ważnym obszarem działalności naszej firmy jest naprawa pompowtryskiwaczy oraz innego rodzaju układów wtrysku. Prawidłowe działanie takiego układu jest niezbędne do właściwego funkcjonowania auta, ponieważ odpowiada on za dostarczanie do silnika właściwej ilości paliwa. Regeneracja pompowtryskiwaczy czy regeneracja wtryskiwaczy, które wykonujemy m.in. na obszarze miasta Poznań i w okolicach to prosty sposób na odzyskanie sprawności układu, niezależnie od typu rozwiązania zastosowanego w konkretnym aucie.

Regeneracja przekładni – Poznań

Naszym klientom oferujemy także regenerację przekładni kierowniczych, będących kluczowym elementem układu kierowniczego. Właściwe działanie tego układu to gwarancja bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów, jak również pozostałych uczestników ruchu drogowego.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: POZ18A/strong>
Ulica: Opieńskiego 1
Kod pocztowy: 60-685
Miasto: Poznań

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672