Projekt budynku

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, działających w branży od wielu lat. Stawiamy na pełną obsługę naszych klientów, ponieważ wiemy jak ważna jest właściwa korelacja wykonanych instalacji i zastosowanych urządzeń oraz materiałów. Oddanie pokrewnych prac instalacyjnych w ręce jednej ekipy, to gwarancja pełnego zadowolenia i niezawodności zastosowanych systemów.

cze oparte o działanie odnawialnych źródeł ciepła – pompy ciepła i instalacje solarne. Świadczymy kompleksowe usługi, wraz z wykonaniem dolnego źródła w postaci pionowego odwiertu w ziemi, niezbędnego przy gruntowych pompach ciepła. Zajmujemy się również instalacją odkurzaczy centralnych.

Tylko odpowiednio dopasowane elementy pozwalają na osiągnięcie maksymalnej wydajności zastosowanych urządzeń przy zużyciu minimalnej porcji energii. Nasz specjalista będzie w stanie dobrać odpowiedni system grzewczy uwzględniając potrzeby mieszkańców, projekt budynku, jego położenie, ocieplenie, materiał, z którego jest wykonany czy ilość i wielkość okien.

Wiedząc jak ważna dla naszego zdrowia i życia jest woda, jesteśmy w stanie doprowadzić wodę na budynku, zarówno wykonać przyłącze wodociągowe, jak również przygotować własne ujęcie wody w postaci studni kopanej czy studni głębinowej, a następnie dobrać i zamontować odpowiednią stację uzdatniania wody.

Zajmujemy się zarówno montażem nowych instalacji, jak również wymianą i remontem już istniejących systemów, tak aby działały w sposób jak najbardziej optymalny i ekonomiczny.
W ramach swojej działalności oferujemy następujące usługi: Wykonywanie drenażu odwadniającego działki, wykonywanie drenażu opaskowego wokół budynku oraz odwodnień liniowych. Kopanie studni tradycyjnych i głębinowych wraz z podłączeniem pompy. Budowę przyłącza wodociągowego. Montaż instalacji wodnej – doprowadzenie wody do budynku, montaż sanitariatów, armatury, wodomierzy Montaż instalacji kanalizacyjnej – doprowadzenie rur kanalizacyjnych do urządzeń sanitarnych, montaż przydomowych oczyszczalni ścieków Montaż systemów uzdatniania wody oraz dobór właściwego filtra do domu zaopatrzonego zarówno w wodę wodociągową, jak i wodę z własnego ujęcia. Montaż instalacji centralnego ogrzewania – pieców grzewczych (tradycyjne kotły na paliwa stałe, kotły gazowe, kotły olejowe, kotły na biomasę, w tym kotły na pelety), zasobników, montaż pomp ciepła, montaż grzejników, ogrzewania podłogowego, instalacja kominków domowych wszelkiego typu i pieców wolnostojących. Naszą specjalnością są systemy grzew
Serdecznie zapraszamy do lektury naszej strony internetowej i do współpracy. Działamy na terenie całego kraju. Świadczymy usługi zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

 

 

About the author /


Related Articles