Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Pruszcz Gdański – naprawa wtryskiwaczy Pruszcz Gdański

Pruszcz to niewielka miejscowość w województwie kujawsko-pomorskim. To tu działa od lat nasza pracownia regeneracyjna. Główny obszar naszej działalności to:

Genesis Turbo Banner

regeneracja turbosprężarek, filtrów cząstek stałych DPF, wtryskiwaczy common rail, katalizatorów, sprzedaż nowych turbosprężarek, wtryskiwaczy common rail, regeneracja pompowtryskiwaczy i przekładni kierowniczych.

Doświadczenie zdobyte w ciągu lat pracy plus nowoczesne wyposażenie pracowni i najnowsze technologie, którymi dysponujemy, pozwalają świadczyć usługi naprawy i regeneracji na najwyższym poziomie.

W samochodzie jest wiele podzespołów i części, które ulegają zużyciu i jest to naturalny proces. Nie zawsze jednak trzeba wymieniać daną część na nową. Regeneracja jest możliwością, która pozwoli uniknąć często bardzo wysokich kosztów zakupu nowych części.

Jednym z takich elementów w naszym samochodzie może być np. filtr cząstek stałych DPF. Filtr ten stosowany jest w samochodach z silnikami Diesla. Istnieją przepisy regulujące zastosowanie filtrów w samochodach, a kierowcy, którzy ich nie stosują, narażeni są na konsekwencje w postaci mandatu. Dzięki zastosowaniu wymienionego filtra zmniejsza się emisja szkodliwych cząstek stałych, które powstają w wyniku spalania paliwa. Podsumowując służy on, ochronie środowiska. Ilość przejechanych kilometrów oraz stosowane przez kierowców paliwo mają wpływ na zużywanie się filtra cząstek stałych.

Zregenerujemy i naprawimy dla Państwa wymienione części. Renoma naszej pracowni w Pruszczu opiera się na rzetelnie wykonanej pracy dzięki, której zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: PGD01F
Ulica: Dobrowolskiego 2
Kod pocztowy: 83-000
Miasto: Pruszcz Gdański

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672