Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Przemyśl – naprawa wtryskiwaczy Przemyśl

Genesis Turbo Banner

Zepsute części auta? Zastanów się nad regeneracją

Awaria auta wcale nie musi oznaczać obowiązku wydawania dużej sumy pieniędzy na nowe części. Oczywiście, jest to najłatwiejszy sposób na przywrócenie samochodowi sprawności. W przypadku wielu elementów wystarczy zdecydować się na naprawę lub regenerację, aby móc nadal cieszyć się korzyściami z posiadania auta. Wiele zależy od tego, komu powierzymy zepsute części.

Regeneracja zamiast kupna nowej części oznacza spore oszczędności. W wielu przypadkach warto więc zaryzykować i zdecydować się na odnowienie części. Jakie usługi oferują fachowcy w tym zakresie? Na przykład regeneracja turbosprężarek, Przemyśl to jedno z miast, w których warto skorzystać z usług specjalistów. Wymontowanie części, przeanalizowanie, co doprowadziło do usterki, usunięcie awarii i ponowne złożenie oraz zamontowanie do auta. To czynności, które na specjalnym sprzęcie wykona specjalista.

Kolejna możliwość to regeneracja wtryskiwaczy. W tym przypadku także wypada dowiedzieć się, jakie są przyczyny uszkodzenia. Sam proces odnowienia polega na rozebraniu wtryskiwacza, wyczyszczeniu jego elementów, wymianie części na nowe, oczywiście najlepiej oryginalne, a potem złożeniu wtryskiwacza i jego montażu. Koniecznie testuje się też działanie, by wyeliminować ewentualne nieprawidłowości.

W przypadku silników diesla problemy mogą się też pojawić w odniesieniu do pompowtryskiwaczy. Na szczęście dużo taniej jest odnowić lub naprawić ten element, niż wymienić na nowy. Dobrze wykonana regeneracja pompowtryskiwaczy lub naprawa pompowtryskiwaczy oznacza bowiem kilkukrotnie mniejsze koszty, niż zakup nowej części. Zakłady oferujące takie usługi często proponują również gwarancję, na co warto zwrócić uwagę.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: PRZ01N
Ulica: Lwowska 36
Kod pocztowy: 37-700
Miasto: Przemyśl

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672