Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Ruda Śląska – naprawa wtryskiwaczy Ruda Śląska

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Ruda Śląska to najważniejsze obszary prowadzonej przez nas działalności. Usługi Genesis Turbo oferują także regenerację filtrów cząstek stałych DPF, renowację katalizatorów i przekładni kierowniczych oraz sprzedaż nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy. Z powodzeniem realizujemy działania związane z naprawą podzespołów samochodowych.

Genesis Turbo Banner

Kompetentna kadra dokonuje bardzo dokładnej analizy turbosprężarki, wtryskiwaczy i pomp do wtryskiwaczy zanim podejmie działania dotyczące renowacji. Weryfikacja problemu pozwala na realizację wszystkich założeń procesu regeneracji. Części turbosprężarki, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy zostają wyczyszczone w myjkach wysokociśnieniowych i ultradźwiękowych. Następnie przechodzą piaskowanie. Uszkodzone części są wymieniane na nowe.

Złożenie wszystkich elementów odbywa się zgodnie z zaleceniami producenta, oczywiście za pomocą profesjonalnych narzędzi. W fazie końcowej regeneracji sprzęty poddaje się badaniom i pomiarom dotyczącym wartości rzeczywistych oraz regulacji dawki wtryskiwacza. Sprawdzana jest również jakość rozpylania końcówki wtryskiwacza.

Dlaczego my? Przygotowujemy protokół i kartę gwarancyjną z informacjami na temat uszkodzenia regenerowanego sprzętu. Na każdy naprawiony sprzęt w naszej pracowni klient otrzymuje gwarancję bez limitu kilometrów rozpatrywaną „od ręki”.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: RSL223
Ulica: Piastowska 3
Kod pocztowy: 41-700
Miasto: Ruda Śląska

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672