Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Rybnik – naprawa wtryskiwaczy Rybnik

Genesis Turbo specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy w Rybniku. Nasza oferta obejmuje również regenerację filtrów DPF, katalizatorów, pomopowtryskiwaczy oraz przekładni kierowniczych. Ponadto zajmujemy się także sprzedażą nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza rozwiązuje nawet najtrudniejsze problemy związane z awarią podzespołów samochodowych. Ich renowacja zawsze odbywa się w pomieszczeniach spełniających restrykcyjne kryteria, przy użyciu zaawansowanej technologii.

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy, naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Rybnik rozpoczyna się od wstępnej rozbiórki naprawianych sprzętów, dokładnego czyszczenia wszystkich elementów w myjkach ultradźwiękowych poprzez wymianę uszkodzonych części na nowe, kończąc na ponownej diagnostyce i badaniach, które mają za zadanie podać rzeczywistą wartość pracy danego sprzętu. Całość procesu jest wykonywana za pomocą oryginalnych narzędzi.

Oferowany przez nas profesjonalny serwis turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy został doceniony przez najbardziej wymagających klientów z Rybnika i okolic. Prawidłowa i cicha praca każdego ze sprzętów jest możliwa dzięki specjalistycznej diagnozie i regeneracji.

Genesis Turbo oferuje profesjonalne usługi dedykowane podzespołom samochodowym. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Rybnika i okolic. Proponujemy nowoczesne zaplecze technologiczne, innowacyjne technologie, najwyższą jakość i znakomitych fachowców.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: RYB221
Ulica: Żorska 2
Kod pocztowy: 44-200
Miasto: Rybnik

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672