Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Sochaczew – naprawa wtryskiwaczy Sochaczew

Choć do Warszawy, w której funkcjonuje wiele firm zajmujących się np. regeneracją turbosprężarek, jest stosunkowo blisko, to jednak zdecydowanie łatwiej oddać uszkodzony podzespół do regeneracji w samym Sochaczewie. Po co bowiem tracić cenny czas na tkwienie w korkach?

Genesis Turbo Banner

Jeśli mieszkacie Państwo w Sochaczewie, pobliskiej Żelazowej Woli czy innej nieodległej miejscowości, to nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Jesteśmy firmą zajmującą się regeneracją uszkodzonych turbosprężarekwtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Jesteśmy zawsze blisko klienta, by móc szybko i niedrogo wykonać zleconą usługę. Jeśli więc szukacie Państwo np. usługi naprawy pompowtryskiwaczy, wystarczy, że wykonacie jeden telefon i już po krótkiej rozmowie wyślemy pod Państwa adres w Sochaczewie kuriera. Odbierze on uszkodzony podzespół i tak szybko, jak to tylko możliwe dostarczy do naszych specjalistów.

Nasi fachowcy, przy zachowaniu najwyższej precyzji, zdemontują uszkodzoną część, po czym przyjrzą się jej i to bardzo dokładnie. W tym celu wykorzystują nawet cyfrowe mikroskopy. Chwilę potem określą, które elementy turbosprężarki czy pompowtryskiwacza należy wymienić, by regeneracja przyniosła pożądany efekt a naprawiany element mógł służyć jeszcze przez wiele tysięcy kilometrów. Po skończonej naprawie zregenerowany podzespół trafi z powrotem do Państwa do Sochaczewa.

Nasi fachowcy wyspecjalizowani są również w regeneracji, filtrów cząstek stałych DPFregeneracji wtryskiwaczy, jak również w regeneracji katalizatorów. W razie potrzeb prowadzimy również sprzedaż turbosprężarek.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SCH01A
Ulica: Al. 600-lecia 39
Kod pocztowy: 96-500
Miasto: Sochaczew

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672