Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Sopot – naprawa wtryskiwaczy Sopot

Sopot to obszar objęty działalnością naszej firmy, zajmującej się regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Specjalizujemy się w szybkich naprawach, dlatego szanując Państwa czas, sami odbieramy uszkodzone podzespoły do regeneracji.

Genesis Turbo Banner

Bez względu na to, w którym miejscu na terenie Trójmiasta Państwo mieszkacie, wystarczy tylko jeden telefon, by nasz kurier stawił się pod wskazany adres w Sopocie czy też np. Gdyni. Dzięki temu np. naprawa pompowtryskiwaczy trwa bardzo krótko, a Państwo nie musicie tracić czasu na stanie w korkach, by do nas dojechać. Oczywiście, zregenerowane wtryskiwacze czy turbosprężarki również odeślemy pod wskazany sopocki adres.

Naprawiamy podzespoły do aut ciężarowych takich firm jak: Bosch, Delphi, Siemens czy Denso, ale także regenerujemy wtryskiwacze, czy pompowtryskiwacze samochodów osobowych. Zawsze gwarantujemy wysoki poziom usług, wynikający wprost z precyzji naszych fachowców. Każdorazowo z dużą uwagą podchodzą do powierzonych części. Już na etapie demontażu poszczególnych elementów, sprawdzają je dokładnie przy użyciu cyfrowych mikroskopów. Żaden element, który mógłby w przyszłości wpłynąć na funkcjonowanie całego podzespołu, nie może ujść uwadze naszych specjalistów. I nie uchodzi. Dlatego wtryskiwacze, pompowtryskiwacze i turbosprężarki, które przeszły regenerację w naszej firmie, służą jeszcze latami!

W naszej firmie zajmujemy się także regeneracją filtrów cząstek stałych DPF, regeneracją katalizatorów i wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy. W ofercie mamy także regenerację przekładni kierowniczych. W razie potrzeby posiadamy też w sprzedaży nowe turbosprężarki oraz wtryskiwacze.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SOP977
Ulica: Niepodległości 813
Kod pocztowy: 81-810
Miasto: Sopot

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672