Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Śrem – naprawa wtryskiwaczy Śrem

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych bez wyjeżdżania ze Śremu

Regeneracja turbosprężarek oraz pompowtryskiwaczy – w Śremie wspomniane podzespoły można naprawić i wcale nie trzeba poszukiwać do tego celu miejscowego warsztatu. Wystarczy na naszej internetowej stronie znaleźć usługę lub produkt i skontaktować się z nami. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami oraz wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie sprawić, że uszkodzona część dostanie nowe życie i będzie równie sprawna jak fabrycznie nowa.

Na obszarze Śremu i okolic możemy również zregenerować filtr cząstek stałych, katalizator, a nawet przekładnię kierowniczą. W przypadku, gdy danej część z powodu braku dostępności podzespołów zamiennych nie da się naprawić, oferujemy nową w atrakcyjniej cenie. W niektórych przypadkach bardziej opłaca się bowiem kupić fabryczny element. Zanim przystąpimy do regeneracji turbosprężarki lub pompowtryskiwacza, sporządzamy kosztorys dla klienta. Kontaktujemy się w każdej sprawie dotyczącej dodatkowych kosztów regeneracji. Wszystko po to, aby klient nie był w żaden sposób zaskoczony kosztami pod koniec naprawy.

Dlaczego warto zdecydować się na regenerację danego podzespołu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że część po naprawie jest w równie dobrym stanie co ta nowa, a regeneracja to znacznie niższy koszt. Zregenerowany podzespół działa jak nowy, różni się jedynie wyglądem od nowej fabrycznie części. Estetyka nie ma tu jednak znaczenia – pompowtryskiwacze czy turbosprężarka to elementy, których nie widać, gdyż znajdują się w komorze silnika.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SRE02N
Ulica: 1 Maja 2
Kod pocztowy: 63-100
Miasto: Śrem

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672