Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Śrem – naprawa wtryskiwaczy Śrem

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Śremie

Regeneracja turbosprężarek, wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy – Śrem. To właśnie u nas naprawisz tego typu elementy. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami oraz wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie sprawić, że uszkodzona część dostanie nowe życie i będzie równie sprawna jak fabrycznie nowa.

Możemy również zregenerować filtr cząstek stałych, katalizator, a nawet przekładnię kierowniczą. Nasz serwis w Śremie oferuje również tego typu usługi. W przypadku, gdy danej część z powodu braku dostępności podzespołów zamiennych nie da się naprawić, oferujemy fabrycznie nową w atrakcyjniej cenie. W niektórych przypadkach bardziej opłaca się kupić część z fabryki, wtedy klient jest o tym fakcie wcześniej informowany.

Zanim przystąpimy do regeneracji turbosprężarki, wtryskiwaczy czy naprawy pompy wysokiego ciśnienia najpierw sporządzamy kosztorys dla klienta. Wszystko po to, aby nie był w żaden sposób zaskoczony kosztami pod koniec naprawy.

Dlaczego warto zdecydować się na regenerację danego podzespołu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że część po naprawie jest w równie dobrym stanie co ta nowa, a regeneracja wychodzi dużo taniej. Gdzie jest więc różnica? Przede wszystkim niewymienione pozostają elementy, które nie wpływają bezpośrednio na prawidłową pracę danej części. Mogą jedynie nieco zaburzać wygląd, ale przecież wtryskiwacze, turbosprężarka czy pompa wtryskowa to elementy, których i tak nie widać, bo są schowane w komorze silnika.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SRE02N
Ulica: 1 Maja 2
Kod pocztowy: 63-100
Miasto: Śrem

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672