Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Starachowice – naprawa wtryskiwaczy Starachowice

Genesis Turbo Banner

Naszą specjalizacją naprawa układów i pompowtryskiwaczy

Od początku powstania naszego przedsiębiorstwa specjalizujemy się w naprawach i regeneracji układów wtryskowych w silnikach wysokoprężnych i wszelkiego typu pompowtryskiwaczy czy też wtryskiwaczy. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają umiejętności i kwalifikacje potwierdzone certyfikatami. Posiadamy pełne uprawnienia do kompleksowej obsługi pojazdów osobowych, dostawczych i innych. Regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy, wtryskiwaczy i turbosprężarek dostępna jest na terenie Starachowic i okolic.

Szybko staliśmy się również autoryzowanym serwisem gwarancyjnym największych producentów aparatury wtryskowej. Oferujemy szeroki wachlarz usług, jak np. naprawa pompowtryskiwaczy. Starachowice to obszar, na który świadczymy również swoje usługi w zakresie regeneracji pompowtryskiwaczy.

Dla wielu posiadaczy pojazdów mechanicznych ważna jest możliwość regeneracji turbosprężarek, pompowtryskiwaczy czy wtryskiwaczy lub też ich naprawa. Starachowice dzięki naszej firmie stały się ośrodkiem, którego mieszkańcy mogą skorzystać z tych usług. Przeprowadzana przez nas jest także regeneracja wtryskiwaczy. Użytkownicy pojazdów ze Starachowic mogą liczyć na diagnostykę aparatury wtryskowej, aby zastanowić się, czy potrzebna jest wymiana czy naprawa podzespołów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: STA047
Ulica: Kanałowa 1
Kod pocztowy: 27-200
Miasto: Starachowice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672