Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Starachowice – naprawa wtryskiwaczy Starachowice

Genesis Turbo Banner

Naszą specjalizacją naprawa układów i pompowtryskiwaczy

Od początku powstania naszego przedsiębiorstwa specjalizujemy się w naprawach i regeneracji układów wtryskowych w silnikach wysokoprężnych i wszelkiego typu pompowtryskiwaczy czy też wtryskiwaczy. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają umiejętności i kwalifikacje potwierdzone certyfikatami. Posiadamy pełne uprawnienia do kompleksowej obsługi pojazdów osobowych, dostawczych i innych na terenie Starachowic i okolic.

Szybko staliśmy się również autoryzowanym serwisem gwarancyjnym największych producentów aparatury wtryskowej. Oferujemy szeroki wachlarz usług, jak np. naprawa pompowtryskiwaczy. Starachowice i mieszkańcy tego miasta to społeczność, która dba o swoje pojazdy, podobnie jak my troszczymy się o zadowolenie naszych klientów. Wykonywana jest także przez nas regeneracja pompowtryskiwaczy.

Starachowice to teren, który jeszcze kilka lat temu nie posiadał bezpośredniego dostępu do serwisu turbosprężarek czy też wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy. Od naszego pojawienia się na rynku sytuacja ta uległa zmianie. Od tej pory właśnie u nas wykonywana jest najwyższej klasy regeneracja turbosprężarek. Starachowice dzięki nam mogą stać się ośrodkiem, którego ludność dba o właściwą pracę silnika i odpowiedni poziom spalania. Przeprowadzana przez nas jest także regeneracja wtryskiwaczy. Starachowice otaczamy szczególną opieką, przeprowadzamy diagnostykę aparatury wtryskowej praktycznie od ręki, tak aby zastanowić się czy jest potrzebna wymiana czy naprawa podzespołów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: STA047
Ulica: Kanałowa 1
Kod pocztowy: 27-200
Miasto: Starachowice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672