Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Swarzędz – naprawa wtryskiwaczy Swarzędz

Regeneracja turbosprężarek, filtrów cząstek stałych DPF, wtryskiwaczy common rail, katalizatorów, sprzedaż nowych turbosprężarek, wtryskiwaczy common rail, regeneracja pompowtryskiwaczy i przekładni kierowniczych. To usługi, które świadczy pracownia techniczna w Swarzędzu.

Genesis Turbo Banner

Działamy w tej branży od wielu lat i stawiamy na ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Najnowsze technologie, którymi dysponujemy, umożliwiają nam bezbłędną analizę usterek wymienionych części oraz dokładną naprawę czy regenerację.

Normalne jest, że samochód i jego elementy składowe się psują i zużywają, a dzięki świadczonym przez nas usługom, kierowcy mają szansę uniknąć wysokich kosztów zakupu nowych podzespołów. Zakres naszej działalności nie obejmuje szeroko pojętej mechaniki samochodowej, ponieważ nie prowadzimy warsztatu mechanicznego, co jest naszym atutem, dzięki temu skupiamy się w pełni na usługach regeneracji/naprawy, a przekłada się to na najlepszą jakość naszej pracy oraz szybką obsługę klienta. Służymy fachowym doradztwem technicznym i udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą działalnością. Nasi fachowcy udzielą wskazówek, jak dbać o samochód, by jego części służyły jak najdłużej.

Zapraszamy do współpracy klientów ze Swarzędza i całego kraju. Oferujemy Państwu możliwość wysłania do nas uszkodzonej części firmą kurierską lub Pocztą Polską. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ogranicza nas odległość, dzieląca nas od klienta. Zregenerowaną część odsyłamy na podany przez klienta adres.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SWD971
Ulica: Tysiąclecia 17
Kod pocztowy: 62-020
Miasto: Swarzędz

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672