Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Świdnica – naprawa wtryskiwaczy Świdnica

Szukasz miejsca, w którym Twój samochód znowu stanie na nogi? Potrzebujesz profesjonalistów, dla których regeneracja turbosprężarek i wtryskiwaczy oraz regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy nie ma żadnych tajemnic? Doskonale trafiłeś, ponieważ nasz serwis specjalizuje się w wyżej wymienionych naprawach. Dzięki specjalistom, którzy zasilają szeregi pracowników szybko i tanio naprawisz swoje auto.

Genesis Turbo Banner

Podejmuje się naprawa zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Nie straszne nam są także maszyny rolnicze i budowlane. Potrafimy zregenerować wszystko, co posiada pompy wtryskowe oraz turbosprężarki. Doskonale wiedzą o tym mieszkańcy Świdnicy, w której działamy.

To co ważne jest dla naszych klientów to nie tylko stosunkowo niska cena usługi, ale przede wszystkim wiedza i doświadczenie, które posiadamy. Bez nich nie bylibyśmy w stanie naprawić żadnej maszyny. A skąd je czerpiemy? Zdajemy sobie sprawę z faktu, że technologia idzie do przodu, dlatego też nasi pracownicy uczestniczą w wielu branżowych szkoleniach, na których poznają nowinki technologiczne.

Masz problem ze swoim autem lub maszyną rolniczą? Staw się u nas jak najszybciej. Dokonamy dogłębnej diagnostyki, rozpoznamy problem, o którym Cię poinformujemy i jeśli wyrazisz zgodę – szybko usuniemy usterkę, a Ty będziesz mógł cieszyć się sprawnym samochodem, który będzie działał bez zarzutu przez wiele lat. Musimy bowiem dodać, że działamy na profesjonalnym sprzęcie i używamy oryginalnych części. Nie jesteś zainteresowany naprawą, a zakupem określonego komponentu? Skontaktuj się z nami, ponieważ prowadzimy sprzedaż określonych komponentów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SWI04N
Ulica: Strzegomska 2
Kod pocztowy: 58-105
Miasto: Świdnica

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672