Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Świdnik – naprawa wtryskiwaczy Świdnik

Genesis Turbo Banner

Dlaczego psują się turbosprężarki?

Turbosprężarka to część, która rzadko psuje się sama. Ale uwaga, jest wrażliwa na niewłaściwe warunki pracy.

Według specjalistów, najczęstszą przyczyną awarii turbosprężarek jest brak odpowiedniego smarowania lub brudny olej. Uszkodzona turbosprężarka ta jedna z najdotkliwszych bolączek posiadaczy samochodów z silnikiem wysokoprężnym. Regeneracja turbosprężarek to prosty sposób na ograniczenie kosztów. Warto tę czynność powierzyć fachowcom, bo wymaga specjalistycznych maszyn i kwalifikacji.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wtryskiwacze w silnikach diesla. Wymiana tej części to z reguły bardzo kosztowny wydatek. Kompleksowa regeneracja wtryskiwaczy kosztuje zwykle tyle, co zakup jednego nowego. Żeby regeneracja wtryskiwaczy była skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu. Polecamy nasz zakład w Świdniku.

Pompa wtryskowa zasila pojazd w paliwo i sprawia, że silnik pracuje. Jest bardzo czuła na jakość paliwa. Do sprawdzonego warsztatu warto oddać auto przy pierwszych niepokojących sygnałach. Dobrze zrobiona diagnostyka da odpowiedź na pytanie: wymiana czy może regeneracja pompowtryskiwaczy. Drugie rozwiązanie jest tańsze. Trzeba jednak pamiętać, że naprawa pompowtryskiwaczy jest skomplikowana, wymaga użycia oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompy i samochodu.

Zapraszamy! Świdnik to miasto we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, około 10 km na wschód od Lublina oraz kilkadziesiąt kilometrów od przejść granicznych z Ukrainą (w Dorohusku) i Białorusią (w Terespolu).


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SID01A
Ulica: Krępiecka 3
Kod pocztowy: 21-040
Miasto: Świdnik

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672