Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Świętochłowice – naprawa wtryskiwaczy Świętochłowice

Genesis Turbo Banner

Turbosprężarki, wtryskiwacze, pompy wtryskowe – profesjonalna naprawa, regeneracja i diagnostyka

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i wiedzą praktyczną naszych specjalistów. Zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych wykonywana jest przez nas regeneracja turbosprężarek. Świętochłowice stały się dla nas ośrodkiem, w którym świadczymy usługi dla każdej marki i typów pojazdów.

Na naszych wyposażonych na najwyższym poziomie liniach serwisowych na miejscu mamy możliwość wykonania czynności takiej jak regeneracja wtryskiwaczy. Świętochłowice i mieszkańcy okolicznych miast dostarczają nam zleceń, które staramy się wykonać od ręki. W przypadku dużej ilości powierzonych nam zadań ten czas może się nieco wydłużyć, o czym niezwłocznie informujemy naszych klientów. Posiadamy bogaty asortyment części zamiennych, zarówno nowych, jak i po odbytej regeneracji.

W ramach naszych usług zajmujemy się także problemami związanymi z pompami wtryskowymi. Także w tej kwestii wykonywana przez nas jest w bardzo szybkim tempie regeneracja pompowtryskiwaczy. Świętochłowice objęliśmy szczególnym nadzorem, tak aby zniwelować problemy z tym podzespołem wśród właścicieli pojazdów.

Zapraszamy do kontaktu z nami, gdyż możemy zadbać o każdego, bez względu na rodzaj posiadanej turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. W tym ostatnim przypadku możliwa jest naprawa pompowtryskiwaczy. Świętochłowice mogą liczyć na naszą pomoc i fachową obsługę.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SWC01N
Ulica: Chorzowska 19
Kod pocztowy: 41-605
Miasto: Świętochłowice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672