Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Świętochłowice – naprawa wtryskiwaczy Świętochłowice

Genesis Turbo Banner

Turbosprężarki, wtryskiwacze, pompowtryskiwacze – profesjonalna diagnostyka, naprawa, regeneracja lub oferta zakupu nowych

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i wiedzą praktyczną naszych specjalistów. Zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych wykonywana jest przez nas regeneracja turbosprężarek. Świętochłowice stały się dla nas ośrodkiem, w którym świadczymy usługi dla każdej marki i typów pojazdów.

Na naszych wyposażonych na najwyższym poziomie liniach serwisowych mamy możliwość wykonania czynności takiej jak regeneracja pompowtryskiwaczy, a także oferujemy regenerację i sprzedaż nowych wtryskiwaczy. Świętochłowice i mieszkańcy okolicznych miast mogą liczyć na realizacje zleceń zleceń, które wykonujemy terminowo i zgodnie z prawidłami sztuki. Posiadamy bogaty asortyment części zamiennych, zarówno nowych, jak i po odbytej regeneracji.

W przypadku pompowtryskiwaczy oferujemy regenerację tych podzespołów, która jest znacznie tańsza niż zakup nowego elementu. Zapraszamy do kontaktu z nami, gdyż możemy zadbać o każdego, bez względu na rodzaj posiadanej turbosprężarki, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. W każdym z przypadków możliwa jest ich naprawa lub zakup nowego podzespołu. Świętochłowice mogą liczyć na naszą pomoc i fachową obsługę.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SWC01N
Ulica: Chorzowska 19
Kod pocztowy: 41-605
Miasto: Świętochłowice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672