Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Szczecin – naprawa wtryskiwaczy Szczecin

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek – Szczecin

Profesjonalizm, doświadczenie i precyzja to cechy wyróżniające naszą firmę na tle innych działających w Szczecinie. Oferujemy fachowe usługi, takie jak regeneracja turbosprężarek. Szczecin to jedna z lokalizacji naszej ogólnopolskiej sieci placówek, w której możliwa jest ekonomiczna alternatywa dla wymiany całego układu doładowania na nowy, pozwalająca jednocześnie przywrócić mu pełną sprawność. Ze względu na trudne warunki pracy turbosprężarki często ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom, uniemożliwiając w pełni komfortowe i bezpieczne korzystanie z auta.

Nowe części zamienne – Szczecin

Rozebranie urządzenia na części, dokładne oczyszczenie elementów i w razie potrzeby zastąpienie ich nowymi to prosty sposób na danie turbinie „nowego życia”. Jeśli zajdzie taka konieczność, możesz zakupić u nas nowe, wyróżniające się wysoką jakością turbosprężarki. Odwiedź naszą placówkę.

Regeneracja pompowtryskiwaczy – Szczecin

Dla klientów potrzebujących profesjonalnego wsparcia w zakresie układu wtrysku proponujemy takie usługi jak regeneracja wtryskiwaczy. Szczecin jest jednym z miast, w którym świadczymy nasze usługi skierowane zarówno do właścicieli pojazdów starszej generacji, jak i do posiadaczy samochodów z nowoczesnymi wtryskiwaczami Common Rail. Posiadamy też w sprzedaży nowe wtryskiwacze CR. Sprawdź, co jeszcze może zaoferować Ci naprawa pompowtryskiwaczy.

Szczecin – tu znajdziesz profesjonalistów

Proponujemy wsparcie przy problemach z układem wydechowym np. z katalizatorem. Regeneracja konwertera katalitycznego poprzez wymianę wkładu pozwala na skuteczne oczyszczanie spalin z niebezpiecznych substancji. Z kolei regeneracja filtru cząstek stałych DPF umożliwia prawidłowe zatrzymywanie oraz wypalanie wewnątrz mechanizmu szkodliwych pyłów i cząstek stałych.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: SZC12A
Ulica: al. Wyzwolenia 18-20
Kod pocztowy: 71-001
Miasto: Szczecin

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672