Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Tychy – naprawa wtryskiwaczy Tychy

Genesis Turbo oferuje specjalistyczne usługi regeneracyjne podzespołów samochodowych. Serwis zapewnia regenerację turbosprężarek, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy oraz ich naprawę na terenie miasta Tychy. Zajmujemy się również regeneracją filtrów DPF, katalizatorów, pomopowtryskiwaczy oraz przekładni kierowniczych. Prowadzimy sprzedaż na cały świat nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy. Nawet najtrudniejsze usterki zostają rozwiązane z powodzeniem przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy, naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Tychy podzielona jest na trzy etapy. Pierwszy z nich to przygotowanie sprzętu do regeneracji. Rozpoczyna się od rozebrania naprawianych sprzętów. Drugi etap to proces regeneracji, czyli czyszczenie w myjkach ultradźwiękowych i wymiana uszkodzonych części. A trzeci – testowanie i ponowna diagnostyka. Każdy naprawiony w naszej firmie sprzęt przechodzi badania diagnostyczne, a Państwo są poinformowani o pozytywnym wyniku.

Renowacja podzespołów samochodowych zawsze odbywa się w pomieszczeniach spełniających laboratoryjne warunki przy użyciu zaawansowanej technologii. Na koniec procesu renowacji otrzymują od nas Państwo gwarancję bez limitu kilometrów rozpatrywaną „od ręki”. A na wszystkie towary nałożony jest 24 miesięczny okres gwarancji.

Genesis Turbo zachęca do skorzystania z usług naprawczych podzespołów samochodowych na terenie Opola i okolic. Stosowane rozwiązania dają gwarancję należytej naprawy sprzętów. Oferujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: TYC03A
Ulica: Towarowa 2
Kod pocztowy: 43-100
Miasto: Tychy

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672