Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Wałbrzych – naprawa wtryskiwaczy Wałbrzych

Genesis Turbo Banner

Regeneracja sprężarek i układów wtrysku Wałbrzych

Wałbrzych to miasto, którego zieleń powoli wraca do swojej pierwotnej świetności. Na dobro środowiska pozytywnie wpływają też prawidłowo działające wtryskiwacze Common Rail. Regeneracja pompowtryskiwaczy to procedura gwarantująca bezproblemowe ich działanie bez konieczności wymiany. Nasz serwis oferuje z kolei wysokiej jakości usługi właśnie w tej dziedzinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko mieszkańców samego miasta, ale też jego okolic.

Nasza oferta

Oferujemy usługi naprawcze i sprzedażowe, związane z turbosprężarkami oraz elementami układu wtrysku. Zarówno regeneracja turbosprężarek, jak i regeneracja wtryskiwaczy w naszym serwisie odbywa się z udziałem nowoczesnego sprzętu. Elementy naprawianych części oglądamy pod specjalnymi mikroskopami, zaś odnowa przebiega z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn. Zamiast tanich detergentów, wykorzystujemy myjki ultradźwiękowe w celu usunięcia zanieczyszczeń z części.

Naprawa pompowtryskiwaczy dotyczy części marek Bosch, Siemens, Denso oraz Delphi. Regenerujemy nie tylko wtryskiwacze Common Rail, ale także pompowtryskiwacze, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF i przekładnie kierownicze. W każdej regenerowanej części zakładamy nowe uszczelnienia, składając je zgodnie z normami przyjętymi przez producenta i testując. Po każdej naprawie wystawiamy też gwarancję. Sprzedawane przez nas turbosprężarki i wtryskiwacze są fabrycznie nowe, pochodzące od renomowanych marek. Gwarantujemy najwyższą jakość usług na terenie Wałbrzycha.

UWAGA! Części mechanicznie uszkodzone nie podlegają regeneracji! Nie prowadzimy też napraw generalnych, regeneracji sprężarek klimatyzacji ani sprzedaży części innych, niż wyżej wymienione.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: WAL03A
Ulica: Łączyńskiego 44
Kod pocztowy: 58-310
Miasto: Szczawno-Zdrój

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672