Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Wielkopolskie – naprawa wtryskiwaczy Wielkopolskie

Genesis Turbo Banner

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek i wtryskiwaczy tylko u nas!

Nasza działalność ukierunkowana jest na regenerację wtryskiwaczy, turbosprężarek, a także pompowtryskiwaczy. Ponadto trudnimy się w naprawie pompowtryskiwaczy i wielu innych podzespołów silnika i samochodu. Nasza działalność zlokalizowana jest na terenie Wielkopolski. Dzięki nieustannemu rozwojowi nasza firma jest jedną z najlepszych w całym województwie. Sukcesywnie staramy się rozszerzać naszą działalność, a także zaopatrywać się w coraz lepsze sprzęty i maszyny.

Turbosprężarka, jak sama nazwa wskazuje, składa się ze sprężarki oraz turbiny, które osadzone zostały we wspólnym wale głównym. Zadaniem turbosprężarki jest doładowywanie kotła parowego, a także silnika spalinowego. Aby nasza turbosprężarka działała bez zarzutów i długo, należy ją przede wszystkim pokrywać smarem i filtrami najlepszej jakości, a także regularnie wymieniać olej. Nasza firma działa kompleksowo, na początku staramy się odnaleźć i zdiagnozować usterkę, a następnie wymienić zepsutą część i ją naprawi.

Jeżeli chodzi o regenerację wtryskiwaczy, to zajmujemy się nią również dokładnie. Cały proces weryfikacji wtryskiwaczy przeprowadzony jest na stole probierczym. Tym sposobem możemy określić, czy regeneracja danego wtryskiwacza jest konieczna.

Największe doświadczenie posiadamy w naprawie pompowtryskiwaczy, a także w ich regeneracji. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych miejsc maszynowych, który służy do sprawnej regeneracji układów wtryskowych. Personel na najwyższym wyspecjalizowanym poziomie pozwala nam na spełnienie wszystkich wymogów, problemów i oczekiwań klientów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672