Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Włocławek – naprawa wtryskiwaczy Włocławek

Genesis Turbo Banner

Regeneracja sprężarek i układów wtrysku Włocławek

Jako historyczna stolica Kujaw, Włocławek jest miejscem, w którym emisja szkodliwych spalin powinna być jak najniższa. Za objaw ten odpowiadają często problemy z zużywającym się wtryskiwaczem. Regeneracja pompowtryskiwaczy pozwala na uniknięcie takich komplikacji, bez konieczności kosztownej wymiany części. Nasz serwis oferuje mieszkańcom miasta i jego okolic kompleksowe usługi naprawcze. Regenerujemy zarówno elementy układów wtrysku, jak i turbosprężarki. Prowadzimy także sprzedaż fabrycznie nowych, markowych części tego typu.

Regeneracja na najwyższym poziomie

Zarówno regeneracja turbosprężarek, jak i regeneracja wtryskiwaczy Common Rail jest przeprowadzana z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń. Do pierwszych oględzin wykorzystujemy elektroniczne mikroskopy, zaś do regeneracji – nowoczesne stoły naprawcze. Każda część jest dokładnie oczyszczana za pomocą myjek ultradźwiękowych, po czym montowana z powrotem i dokładnie testowana. Podczas ponownego montażu, trzymamy się technologii ustalonych przez producenta części, wykorzystując przy tym nowe uszczelnienia.

Naprawa pompowtryskiwaczy obejmuje części od Siemens, Bosch, Delphi i Denso. Przeprowadzamy dodatkowo regenerację katalizatorów, filtrów cząstek stałych DPF, przekładni kierowniczych oraz pompowtryskiwaczy. Każda naprawa jest objęta gwarancją. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Włocławka i okolic do skorzystania z naszych usług!

UWAGA! Nie prowadzimy sprzedaży części innych, niż wtryskiwacze i turbosprężarki! Nie świadczymy też usług naprawczych dla części innych, niż wspomniane powyżej. Nie regenerujemy sprężarek klimatyzacji. Części wygięte lub uszkodzone mechanicznie w inny sposób nie podlegają regeneracji!


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: WLO06N
Ulica: Kilińskiego 5
Kod pocztowy: 87-800
Miasto: Włocławek

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672