Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Wodzisław Śląski – naprawa wtryskiwaczy Wodzisław Śląski

Genesis Turbo Banner

Naprawa oraz regeneracja turbosprężarek, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy na terenie Wodzisławia Śląskiego

Dynamiczny rozwój naszej firmy, który nastąpił wskutek stale rosnącego zapotrzebowania na usługi naprawcze i regeneracyjne aparatury wtryskowej w województwie śląskim pozwolił nam na poszerzenie naszej dotychczasowej oferty. Specjalizujemy się w mechanice precyzyjnej, pozostając do dyspozycji w przypadku takich procesów jak regeneracja turbosprężarek. Wodzisław Śląski to ośrodek, który potrzebował tego rodzaju usługi w bardzo krótkim czasie.

Udzielamy wszelkich porad technicznych w tym temacie oraz dbamy o terminową realizacją naszych usług. Częścią naszej codziennej pracy jest także naprawa pompowtryskiwaczy. Wodzisław Śląski i jego mieszkańcy mogą czerpać z wiedzy i doświadczeń naszych dyspozycyjnych specjalistów.

Ten dział naszej działalności zyskał na popularności w związku z coraz większą popularnością pojazdów z silnikiem typu Diesla. W związku z dużymi kosztami inwestycji w wymaganą przez producentów technologię zabrakło na terenie województwa śląskiego punktów obsługi technicznej i mechanicznej pojazdów.

Poskutkowało to niedostatkiem placówek, dla których nie jest problemem regeneracja pompowtryskiwaczy. Wodzisław Śląski coraz częściej zaczął wykorzystywać nasze nowoczesne i funkcjonalne zaplecze. Zakończyliśmy także wieloma sukcesami zlecenia, gdzie ważna była regeneracja wtryskiwaczy. Wodzisław Śląski to miejsce zamieszkania naszych klientów, których wspieramy naszymi usługami o niskich cenach.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: WOD087
Ulica: Kubsza 32
Kod pocztowy: 44-300
Miasto: Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672