Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Wołomin – naprawa wtryskiwaczy Wołomin

Choć w okolicy Wołomina i ogólnie Warszawy działa sporo warsztatów samochodowych, to w ostatnim czasie stosunkowo niewiele z nich korzysta z pobliskich firm regenerujących wtryskiwacze i turbosprężarki. Dlaczego? Większość z nich jest droga lub oferuje odległe terminy naprawy.

Genesis Turbo Banner

Z tego powodu warto skorzystać z naszej oferty. Po krótkiej konsultacji telefonicznej dotyczącej uszkodzonego podzespołu, nasz opiekun klienta wyśle kuriera pod wskazany przez Państwa adres w Wołominie. I nie ważne, czy będzie to osiedle Nafta, Partyzantów czy jakiekolwiek inne, kurier Państwa znajdzie. Dzięki temu nie będziecie Państwo stać w korkach, ani też tracić czasu. Z góry też powiadomimy o przewidywanym czasie wykonywania naprawy oraz o jej cenie.

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy a także naprawie pompowtryskiwaczy. Niezależnie czy podzespoły pochodzą z samochodu ciężarowego czy auta osobowego, na ogół oparte są o opatentowaną technologie firmy Bosch. Ze względu na precyzję wykonania części te niestety nie należą do tanich, dlatego klienci tak chętnie decydują się na naprawę np. pompowtryskiwaczy. Zwłaszcza, że po jej dokonaniu mają oni gwarancję, że naprawiany element będzie prawidłowo funkcjonował jeszcze przez długi czas!

Jak to się dzieje, że używane wtryskiwacze czy turbosprężarki dostają drugie życie? Sekret brzmi w ogromnej precyzji, z jaką obchodzą się nasi specjaliści przy naprawie powierzonych nam części. Za każdym razem są one starannie myte, a ich stan oceniany jest pod okiem nowoczesnych mikroskopów cyfrowych. To właśnie na tym etapie zapadają decyzje dotyczące np. konieczności wymiany gniazd wtryskiwaczy. Częstokrotnie nie jest to konieczne, co obniża cenę wykonania naprawy.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: WOL07A
Ulica: Geodetów 2
Kod pocztowy: 05-200
Miasto: Wołomin

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672