Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Września – naprawa wtryskiwaczy Września

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych we Wrześni

Oferujemy kompleksową regenerację turbosprężarek, wtryskiwaczy (zarówno Common rail jak i pompowtryskiwaczy), pompowtryskiwaczy we Wrześni. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie przywrócić dawną świetność wszystkich wymienionych podzespołów i to niezależnie od modelu i rocznika samochodu.

Zajmujemy się również regeneracją filtrów cząstek stałych, katalizatorów, a także przekładni kierowniczych. Nasz serwis we Wrześni oferuje również nowe wtryskiwacze Common rail, a także fabrycznie nowe turbosprężarki. Jeśli zepsuta część jest w tak złym stanie, że nie nadaje się już do regeneracji lub przeprowadzenie takiej operacji będzie nieopłacalne, wówczas proponujemy klientowi zakup nowego elementu.

Przed rozpoczęciem prac związanych z regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy czy z naprawą pomp wysokiego ciśnienia przygotowujemy dla klienta precyzyjną wycenę. Dzięki temu żadna z osób korzystających z naszych usług nie musi obawiać się niespodziewanych kosztów. O wszystkich pracach i związanych z nimi wydatkach informujemy właściciela auta na bieżąco.

Czym różni się część regenerowana od nowej? Ta pierwsza tak naprawdę ma sprawność w pełni porównywalną do tej drugiej. Podzespoły naprawiane w ten sposób mają wymieniane poszczególne elementy odpowiedzialne za ich prawidłowe działanie. Ze zużytej części pozostają tylko elementy nieruchome, które nie mają wpływu na jej funkcjonowanie takie jak na przykład główna obudowa. Otrzymujemy więc w pełni sprawną część za ułamek ceny nowej.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: WRZ03A
Ulica: Kaliska 17
Kod pocztowy: 62-300
Miasto: Września

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672