Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Ząbki – naprawa wtryskiwaczy Ząbki

Regeneracja turbosprężarek i pompowtryskiwaczy – w tym specjalizuje się nasza firma, która świadczy usługi także dla mieszkańców Ząbek i okolic. Już nie trzeba jeździć do Warszawy, by naprawić pompowtryskiwacz lub kupić nową turbosprężarkę czy inny podzespół, który odmówił posłuszeństwa.

Genesis Turbo Banner

Jak to możliwe by regeneracja np. pompowtryskiwaczy była tak łatwa? Do tej pory to Państwo musieliście szukać zakładu zajmującego się naprawami tego typu podzespołów. Teraz wystarczy tylko zadzwonić, a wysłany przez nas kurier szybko dostarczy pompowtryskiwacz czy turbosprężarkę na stanowisko naszych fachowców.

By nie tracić czasu, nasi specjaliści natychmiast zabiorą się za oszacowanie poziomu zużycia danego elementu. Część zostanie rozmontowana, a jej poszczególne mechanizmy dokładnie skontrolowane pod cyfrowym mikroskopem. Po znalezieniu elementu – winowajcy, który spowodował nieprawidłowe funkcjonowanie regenerowanego pompowtryskiwacza czy turbosprężarki, będzie można przystąpić do naprawy. Po jej zakończeniu zregenerowany podzespół zostanie odesłany pod Państwa adres w Ząbkach. Powinien służyć on jeszcze przez wiele tysięcy kilometrów, choć cena regeneracji jest dużo niższa niż cena zakupu nowej części zamiennej.

W ofercie mamy także regenerację: filtrów cząstek stałych DPF, przekładni kierowniczych i pompowtryskiwaczy. Ponadto prowadzimy sprzedaż nowych turbosprężarek oraz układów zasilania „common rail”.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZBA01A
Ulica: Powstańców 7
Kod pocztowy: 05-091
Miasto: Ząbki

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672