Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Zachodniopomorskie – naprawa wtryskiwaczy Zachodniopomorskie

Genesis Turbo Banner

Profesjonalny serwis części diesla Zachodniopomorskie

Jesteśmy jedną z większych firm zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zajęcie się na profesjonalnie naprawą i regeneracją części samochodowych. Podjęcie takiej działalności wymagało od nas ogromnej wiedzy, determinacji i znalezienia odpowiedniego zespołu. Tak też się stało, a dziś świadczymy usługi w całym województwie zachodniopomorskim, mając przy tym stałą bazę Klientów. Dynamicznym rozwój naszej firmy, pozwolił nam na otwarcie nowych punktów w wielu innych miastach.

Pracujemy na sprzętach, które pozwalają nam na wykonywanie napraw z najwyższą precyzją dokładnością i jakością.

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, wykorzystujemy części jedynie najwyższej jakości od rekomendowanych producentów. Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie, likwidując awarie podzespołów, ale także znajdujemy i jej główną przyczynę. Ponadto zawsze służymy Klientowi pomocą i edukujemy, jak należy postępować, aby problem się nie powtórzył.

Ze względu, na coraz wyższe ceny wymiany starych wtryskiwaczy na nowe, Klienci decydują się na ich regenerację. Regeneracja wtryskiwaczy w województwie zachodniopomorskim jest często wykonywaną usługą. Należy znać się na budowie wtryskiwaczy, by nie naciągnąć Klienta na koszta, i jedynie zregenerować i wymienić daną część.

Zajmujemy się również regeneracją i naprawą pompowtryskiwaczy. Podczas takiej regeneracji stosujemy jedynie oryginalne części zamienne. Naprawiamy według ściśle określonych zaleceń i zasad producenta. Naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy odbywa się tylko przy użyciu maszyn do tego dostosowanych, które rozpoczynają naprawę od czytania zawartości pamięci danego sterownika pompy, starając się przy tym zweryfikować i zapisać błędy.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672