Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Żagań – naprawa wtryskiwaczy Żagań

Genesis Turbo Banner

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek w mieście Żagań

Turbosprężarka to element silnika, który ma duży wpływ na moc naszego pojazdu. Jej zadaniem jest wtłoczenie odpowiedniej ilości dodatkowego powietrza do komory spalania. Gdy turbosprężarka jest uszkodzona, objawia się to najczęściej spadkiem mocy, wyciekiem oleju i wzrostem spalin. Wówczas najlepszym sposobem naprawy jest regeneracja turbosprężarek. Żagań posiada profesjonalny warsztat, który doprowadza turbosprężarki do pełnej funkcjonalności i sprawności. W naszym warsztacie w Żaganiu realizowane jest to w kilku etapach. Najpierw rozmontowujemy turbosprężarkę na części i sprawdzamy jakie są przyczyny awarii. Następnie oczyszczamy ją z nieczystości i pozostałości oleju. W ostatnim etapie wymieniamy poszczególne elementy na nowe, wykonujemy kontrolę szczelności i kalibrację rdzenia oraz przeprowadzamy dokładne testy przepływu spalin.

Regeneracja wtryskiwaczy – profesjonalny warsztat w mieście Żagań

Wtryskiwacze służą do dokładnego dostarczania paliwa do silnika. Dzięki wtryskiwaczom uzyskujemy niższe spalanie w silnikach Diesla. W przypadku awarii wtryskiwaczy najczęściej wykonuje się ich regenerację.

Regeneracja wtryskiwaczy w naszym warsztacie, w mieście Żagań to proces wieloetapowy. Najpierw wykonujemy demontaż poszczególnych elementów wtryskiwacza. Następnym etapem jest czyszczenie każdego elementu, wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów. Ostatni etap to dokonanie wszelkiego rodzaju testów, które potwierdzają poprawne funkcjonowanie wtryskiwaczy.

Regeneracja pompowtryskiwaczy Żagań – skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Pompowtryskiwaczjest jednym z podstawowych elementów wykorzystywanych w silniku Diesla. Odpowiedzialne jest za przekazywanie paliwa do cylindra. Gdy pompowtryskiwacz ulega awarii, najlepsza jest regeneracja pompowtryskiwaczy w mieście Żagań. Na proces ten składa się: czyszczenie części pompowtryskiwaczy, wymiana elementów wtrysku, regulacja i wykonanie testów.

Naprawa pompowtryskiwaczy – Żagań i okolice

Profesjonalna naprawa pompowtryskiwaczy w mieście Żagań. Posiadamy odpowiedni park maszynowy, wykwalifikowany personel oraz proces zgodny z wytycznymi producentów. Naprawione przez nas pompowtryskiwacze gwarantują odpowiednią pracę silnika i niskie spalanie. Decyzja o zakwalifikowaniu pompowtryskiwaczy do naprawy lub regeneracji jest poprzedzona wcześniejszą diagnostyką.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZAG01A
Ulica: Reymonta 3
Kod pocztowy: 68-100
Miasto: Żagań

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672