Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Zambrów – naprawa wtryskiwaczy Zambrów

Genesis Turbo Banner

Zakup turbosprężarki czy jej regeneracja Zambrów – co wybrać?

Przy nowym aucie, jeśli chodzi o jakość turbosprężarki, nie ma problemu. Przy zakupie używanego może nie być już tak kolorowo. Dla przykładu załóżmy, że jesteśmy w Zambrowie.

Zakup nowej turbosprężarki

Droga sprawa. Ceny wahają się od kilkuset do nawet parunastu tysięcy złotych. Cena zależy od modelu auta oraz modelu turbiny. Warto posłużyć się wtedy modelem, który znajduje się w pojeździe – będzie pewność, że nowy w stu procentach pasuje.

Regeneracja turbosprężarek Zambrów

Tu sprawa sprowadza się do znalezienia zaufanego miejsca. Jest to opcja zdecydowanie tańsza. Ważne są takie kwestie jak: części użyte do regeneracji, park maszynowy + doświadczenie zakładu.

Czy wystarczy tylko wyjąć i włożyć nową lub przeczyścić części?

Zdecydowanie nie! Dopiero po wstępnej diagnozie i dobraniu odpowiednich części można mówić o kosztach naprawy – jeśli się jej podejmujemy. W przypadku regeneracji chodzi o całkowite rozebranie turbiny, wyczyszczenie każdego elementu z zabrudzeń oraz smarów oraz po oględzinach wymienia się te elementy, które tego potrzebują.

Kiedy kupować a kiedy wymieniać?

Kiedy z turbiną coś jest nie tak – wiemy. Słyszymy niepokojące dźwięki, widzimy dym czy wyciek oleju w tej okolicy. To powinno nas skłonić do wizyty w zakładzie. Przy wymianie potrzebny będzie research takich fraz jak: regeneracja wtryskiwaczy Zambrów, regeneracja pompowtryskiwaczy Zambrów, naprawa pompowtryskiwaczy Zambrów. Dlaczego? Bo wymiana wiąże się również, często, z wymianą elementów towarzyszących – a to podstawowe z nich.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZRB02A
Ulica: Paderewskiego 6
Kod pocztowy: 18-300
Miasto: Zambrów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672