Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Żary- naprawa wtryskiwaczy Żary

Jeśli mieszkasz na żarskim Zatorzu, Kunicach czy Koszarach a wręcz nawet pobliskim Żaganiu i poszukujesz firmy zajmującej się regeneracją podzespołów samochodowych, takich jak turbosprężarki czy wtryskiwacze, nie musisz już jechać do Zielonej Góry. Wszystko załatwisz na miejscu, w Żarach. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Genesis Turbo Banner

Zamiast wydawać pieniądze na nowe części, lepiej zregenerować używane. Nie zawsze jednak łatwo znaleźć na miejscu w Żarach, odpowiednią firmę zajmującą się regeneracją turbosprężarek i wtryskiwaczyNaprawą pompowtryskiwaczy na ogół zajmują się wyspecjalizowane firmy, do których nie zawsze łatwo dotrzeć.

Nas to nie dotyczy. Wystarczy zadzwonić i omówić szczegóły usługi. Zaraz potem wyślemy do Żar kuriera, który odbierze pompowtryskiwacz i zabierze go do naprawy. W ten sam sposób zaraz po ukończeniu regeneracji, wróci ona pod wskazany adres.

Podobnie dzieje się i z innymi podzespołami, których naprawą się zajmujemy. Są wśród nich między innymi: filtry cząstek stałych DPF, wtryskiwacze „common rail”, przekładnie kierownicze i pompowtryskiwacze. Za każdym razem do ich regeneracji , podchodzimy z zegarmistrzowską wręcz precyzją. Poszczególne elementy są rozmontowywane i myte. Ich stan jest dokładnie kontrolowany pod mikroskopem cyfrowym, tak by dostrzec i wyeliminować wszelkie usterki. To na tym etapie okazuje się, jak zaawansowana będzie regeneracja. W przypadku wtryskiwaczy niekiedy okazuje się bowiem, że wymianie podlegać będzie także gniazdo wtryskiwacza.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZAR01L
Ulica: Katowicka 32
Kod pocztowy: 68-200
Miasto: Żary

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672