Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Zawiercie – naprawa wtryskiwaczy Zawiercie

Genesis Turbo Banner

Specjaliści zajmujący się regeneracją i naprawą aparatury wtryskowej

Od lat dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie naprawy i regeneracji aparatury wtryskowej oraz turbosprężarek pojazdów osobowych, dostawczych czy maszyn rolniczych. W naszej bogatej historii możemy pochwalić się utworzeniem kilku punktów serwisowych, w tym też na terenie Zawiercia w województwie śląskim.

Właściwie wybrany kierunek rozwoju naszego przedsiębiorstwa zaowocował uzyskaniem najwyższej klasy autoryzacji producentów aparatury paliwowej. Używamy najbardziej zaawansowanych nowoczesnych technologii, aby doskonalić proces jakim jest m.in. regeneracja turbosprężarek. Zawiercie stało się dla nas ośrodkiem, w którym nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie konserwacji wspomnianego podzespołu.

Otworzyliśmy sobie również możliwość dokonywania napraw gwarancyjnych oraz takich jak regeneracja pompowtryskiwaczy. Zawiercie i mieszkańcy okolicznych miejscowości mają dostęp do linii serwisowych wyposażonych w sposób kompleksowy.

Utrzymujemy wysoką jakość wykonywanych usług, zapewniamy także obsługę posprzedażową, dzięki czemu skróceniu uległ czas wykonywania skomplikowanej czynności jak naprawa pompowtryskiwaczy. Zawiercie jest lokalizacją, która dla profilu działalności naszej firmy stała się priorytetowym kierunkiem rozwoju. W ramach naszych usług wchodzi także regeneracja pompowtryskiwaczy. Zawiercie i jego mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z dostępności naszych specjalistów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZAW03A
Ulica: Obrońców Poczty Gdańskiej 20
Kod pocztowy: 42-400
Miasto: Zawiercie

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672