Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Zgierz – naprawa wtryskiwaczy Zgierz

Najwyższa jakość usług to priorytet, który zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego też nie zajmujemy się ogólnie pojętą mechaniką samochodową, a jedynie jej wycinkiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć klienta na poziomi, którego nie powstydziłyby się najlepsze polskie i zagraniczne serwisy samochodowe. Czym się zajmujemy? Naszym konikiem jest regeneracja wtryskiwaczy i turbosprężarek, a także regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy. Działamy na terenie Zgierza oraz innych miast w Polsce, dzięki czemu to Państwo mogą wybrać godną dla siebie lokalizację.

Genesis Turbo Banner

Wykonując diagnostykę i późniejszą naprawę określonych części samochodów i maszyn, wykorzystujemy najnowszy park technologiczny oraz ogromną wiedzę i doświadczenie zatrudnionych w serwisie ludzi. Dzięki temu każdy klient otrzymuje fachową pomoc na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z faktu, że klienci wracają do nas po jakimś czasie albo podsyłają nowych usługobiorców, ponieważ oznacza to, że są zadowolenia z wykonanej przez nas usługi, a to jest dla nas najważniejsze.

Chcemy podkreślić, że zajmujemy się nie tylko naprawą uszkodzonych turbosprężarek lub pompowtryskiwaczy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy im także sprzedaż określonych komponentów, dzięki którym samodzielnie mogą naprawić wspomniane wyżej części.

Jeżeli zatem potrzebujesz porady, diagnostyki, naprawy lub części zamiennych, odwiedź Zgierz i wybierz się do naszego serwisu. Dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł z niego z uśmiechem na ustach. Zapewne tak będzie, ponieważ zarówno usługi, jak i części posiadamy w atrakcyjnych cenach, które nie obciążą zanadto Twojej kieszeni.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZGI01A
Ulica: Kasprowicza 6
Kod pocztowy: 95-100
Miasto: Zgierz

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672