Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Zgorzelec – naprawa wtryskiwaczy Zgorzelec

Zgorzelec to przygraniczne miasto leżące w województwie dolnośląskim. Jego historia sięga bardzo wielu lat wstecz. To miasto pełne zabytków i pomników kultury.

Genesis Turbo Banner

My jednak chcemy zaoferować Państwu usługi pracowni regeneracyjnej w Zgorzelcu. W zakres naszej działalności wchodzi:

  • regeneracja turbosprężarek, pompowtryskiwaczy, samych wtryskiwaczy, filtrów cząstek stałych DPF, katalizatorów
  • sprzedaż wtryskiwaczy common rail i turbosprężarek.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra dysponująca najnowszymi technologiami oraz wysokiej klasy sprzętem, wykonuje wymienione usługi w sposób rzetelny i sprawny. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie regeneracji i naprawy podzespołów samochodowych. Dzięki możliwości zregenerowania zużytych i naprawy uszkodzonych części nasi klienci mogą uniknąć horrendalnych często kosztów zakupu nowych. Poradzimy, w jaki sposób postępować, by samochód oraz jego elementy służyły Państwu jak najdłużej.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do województwa dolnośląskiego i Zgorzelca. Klienci z całej Polski mogą do nas wysyłać wymienione części, a my po zregenerowaniu lub naprawie odeślemy je pod wskazany adres. Dzięki tej opcji jesteśmy w stanie współpracować z każdym bez względu na odległość.

W związku z częstymi pytaniami informujemy, że nie zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową. Nie regenerujemy sprężarek klimatyzacji ani nie sprzedajemy części samochodowych oprócz wyżej wymienionych. Nie prowadzimy stricte warsztatu mechanicznego. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, udzielimy wszystkich informacji telefonicznie lub mailowo.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZOG02A
Ulica: Warszawska 52B
Kod pocztowy: 59-900
Miasto: Zgorzelec

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672