Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Zielona Góra – naprawa wtryskiwaczy Zielona Góra

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Zielona Góra zrealizowana przez Genesis Turbo jest gwarancją Twojego zadowolenia. Nasz doświadczony serwis wykonuje renowację podzespołów samochodowych. Usługi obejmują nie tylko naprawę, ale także sprzedaż nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy.

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy oraz regeneracja pompowtryskiwaczy ma miejsce w pomieszczeniach charakteryzującymi się restrykcyjnymi przepisami BHP. Specjalistyczna kadra znakomicie radzi sobie z nawet najtrudniejszymi wyzwaniami podczas naprawy sprzętów. Genesis Turbo daje gwarancję bezawaryjnej pracy turbiny, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.

Turbosprężarki, wtryskiwacze i pompy wtryskowe zostają z należytą starannością zdemontowane i czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Nasz zespół serwisowy wymienia uszczelnienia na nowe oraz sprawdza stan gniazda wtryskiwacza. Gdy stwierdzi się usterkę, należy je wymienić na nowe. Prace związane ze złożeniem pompowtryskiwaczy oraz wtryskiwaczy odbywają się zgodnie z najnowszą technologią i zaleceniami producenta danego sprzętu. Po wykonaniu pomiaru dawki sprawdzana zostaje jakość rozpylenia końcówki wtrysku. Naprawa wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy w naszym renomowanym warsztacie gwarantuje długą żywotność i użyteczność.

Zapraszamy mieszkańców województwa lubuskiego do skorzystania z naszej oferty. Firma specjalizuje się w takich działaniach jak regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy i naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Zielona Góra.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZGO02A
Ulica: Energetyków 2A
Kod pocztowy: 65-729
Miasto: Zielona Góra

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672