Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Żywiec – naprawa wtryskiwaczy Żywiec

Pompowtryskiwacz odpowiada za wtrysk paliwa do silnika. Wtryskiwacze to jej część, która ulega awariom, jak pozostałe podzespoły w samochodzie. Mimo że styl jazdy nie ma większego wpływu na ich zużycie, można poprzez prawidłowe dbanie o samochód spowolnić ten proces. Jeżeli zauważysz większe zużycie paliwa, czarny dym z rury wydechowej, nierówną pracę silnika, utratę mocy oraz hałas to może świadczyć o awarii wtryskiwaczy. Najlepiej wtedy zwrócić się o pomoc do fachowca.

Genesis Turbo Banner

Nasza pracownia techniczna w Żywcu zajmuje się regeneracją i naprawą właśnie wtryskiwaczy common rail, pompowtryskiwaczy, turbosprężarek i nie tylko. Doświadczenie i bardzo dobrze wyposażone zaplecze techniczne pozwalają nam bezbłędnie wykryć miejsce i przyczynę usterki, którą błyskawicznie staramy się wyeliminować. Naprawa czy regeneracja wymienionych części kosztuje znacznie mniej niż ich zakup i wymiana w serwisie lub oryginalnych u producenta samochodu. Jeżeli więc zależy Ci na fachowej i uczciwej obsłudze, zapraszamy do Żywca osobiście o ile masz taką możliwość, a jeżeli nie to można przysłać do nas zepsutą część np. paczką kurierską.

W związku z częstymi pytaniami dotyczącymi zakresu usług, jakie świadczy nasza pracownia, informujemy, że nie zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową czy regeneracją sprężarek klimatyzacji ani sprzedażą części samochodowych innych niż wtryskiwacze CR i turbosprężarki.

Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi regeneracji i naprawy są na najwyższym poziomie, a części, które do nas trafiają, służą jeszcze przez długi czas ich użytkownikom.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ZWC01A
Ulica: Komisji Edukacji Narodowej 15
Kod pocztowy: 34-300
Miasto: Żywiec

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672